Pokoje do wynajęcia w Gdańsku Oliwie

Pokoje w doskonałej lokalizacji!

Oliwa to przepiękna dzielnica Gdańska, której walorami są Katedra Oliwska z rokokowymi organami, Park Oliwski, Zoo, wzgórze widokowe Pachołek, Dolina Radości z Kuźnią Wodną. Chcąc zatrzymać się na dłużej w tym pełnym uroku miejscu zapraszamy Państwa na nocleg do domu "Słonecznik". W bezpośrednim sąsiedztwie Oliwy znajduje się wspaniały kurort, jakim jest Sopot. Ulica Monte Cassino, molo, szeroka plaża to tylko niektóre z jego atutów. Dogodna komunikacja miejska sprawia, iż Gdańsk, Sopot i Gdynia stają się dostępne dla wszystkich naszych gości, umożliwiając tym samym zwiedzenie całego Trójmiasta.

Pokoje do wynajęcia "Słonecznik" posiadają łazienki, aneks kuchenny, tv, internet WiFi. Do dyspozycji gości jest także ogród z tarasem oraz możliwość bezpłatnego parkowania samochodu na posesji. Dom położony jest 50 metrów od lasu, zachęcając tym samym do spacerów.

Pokoje do wynajęcia „Słonecznik” są dogodną bazą noclegową dla studentów zaocznych AWFiS (dom znajduje się w odległości 150 metrów) oraz pozostałych uczelni min. UG, PG, UM (dogodny dojazd komunikacją miejską). 

Ergo Arena -  1,2 km (25 minut pieszo) od domu "Słonecznik"!

Stadion PGE Arena i MTG - 5,5 km


Doskonała lokalizacja!

Jesteśmy w centrum Trójmiasta...

tuż przy Ergo Arena

Zapraszamy wszystkich, którzy w trakcie swych podróży poszukują noclegu na terenie Trójmiasta, niedaleko Ergo Arena. Dom Słonecznik znajduje się zaledwie     1200 metrów od Ergo Arena.

niedaleko Sopotu

Dom Słonecznik zlokalizowany jest w pięknej gdańskiej dzielnicy Oliwa, która graniczy z miastem Sopot. Pieszo bądź komunikacją miejską szybko dotrzesz do centrum kurortu i na plażę.

150 metrów od AWFiS

Dom Słonecznik oferuje Państwu noclegi zaledwie 150 od AWFiS. Wolne terminy weekendowe! Zapraszamy także studentów na zjazdy 2-tygodniowe.